';

Obóz 20 - 29 LIPCA 2022

Lokalizacja i warunki

Marylin – to wyjątkowa osada położona w samym sercu „zielonych płuc Wielkopolski” – Puszczy Noteckiej, oddalona od Nowego Tomyśla i Poznania tylko 85 kilometrów.

Ośrodek „AGAPE” w Marylinie to zaciszne i urokliwie położone obozowisko, którego największą atrakcją są drewniane domki letniskowe stanowiące jego bazę noclegową oraz profesjonalnie przygotowana infrastruktura sportowa w postaci boisk i kortów tenisowych. Marylin to miejsce, gdzie dzieci i młodzież w pełni korzystają z bogactwa przyrody, rozwijać swoje sportowe zainteresowania, uczyć się zarówno drużynowej współpracy jak i szacunku w rywalizacji.
To jednak przede wszystkim miejsce, w którym pragniemy inspirować młodych ludzi do życia z Jezusem Chrystusem, w posłuszeństwie Jego słowu i poświęceniu ludziom.

Koszt uczestnictwa w obozie to 1190 zł.

W programie
  • Inspirujące wykłady biblijne
  • Bogaty program sportowy
  • Warsztaty zainteresowań
Atrakcje
  • Gry terenowe
  • Wieczory filmowe
  • Koncerty niespodzianki
Wykładowcy

Henryk Dedo

Szczęśliwy mąż, tata, dziadek Jasia, Piotrusia i Kuby. Dziennikarz, reportażysta i producent filmowy. Prezes Fundacji „Głos Ewangelii”, honorowy obywatel Stanów Nebraska oraz Kentucky w USA. Absolwent Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie. W wolnym czasie, poza czytaniem, książek jeździ na nartach, chodzi po górach.

anna-kacprowicz

Anna Kacprowicz

Doradca psychologiczny, Life & Executive Coach, Coach Relacji, trener rozwoju osobistego, mentor, autorka programów szkoleniowych i warsztatów rozwoju osobistego wieloletni praktyk z zakresu finansów i księgowości. Współzałożycielka ACCh – Akademii Coachów Chrześcijańskich. Prowadząca roczne Studium Coachingu Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich.

Sławomir Foks

Absolwent Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie. Był pastorem SCh „Fordon” oraz wykładowcą Seminarium KE w Bydgoszczy i WBST w Warszawie. Od 2014 roku jest pastorem Wspólnoty Z10 (KECh) w Warszawie. Tata Kuby i Piotra, mąż Oli. Świetnie gra w piłkę nożną, jednak trudno odciągnąć Go od lektury książek, co jest Jego największą pasją.

grzegorz-bednarski

Grzegorz Bednarski

Prezes zarządu Gliwickiego Klubu Sportowego „Piast” S.A. Absolwent Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego na kierunku socjologia. W latach 2010‐2015 pełnił funkcję dyrektora ds. rynku i ciepła w jednej z największych na świecie firm ciepłowniczych – Tauron Ciepło. Przez kolejne cztery lata był prezesem zarządu Tyskiego Sportu S.A. – właściciela sekcji piłki nożnej, hokeja, koszykówki i stadionu miejskiego w Tychach. W tym czasie klub był dwukrotnym mistrzem i tyleżkrotnym wicemistrzem Polski w hokeju na lodzie. Ponadto jako pierwszy polski klub hokejowy sięgnął po medal w rozgrywkach europejskich ‐ brąz w Pucharze Kontynentalnym ‐ i zdobył pierwsze punkty w Hokejowej Lidze Mistrzów. Już w pierwszym roku prezesury piłkarze awansowali do I Ligii Piłkarskiej. Grzegorz, startując z pułapu 30 mln, stworzył markę wartą ponad 150 mln. Był odpowiedzialny za realizację wielu projektów z obszaru sportu, biznesu i nowych technologii, w tym współfinansowanych ze środków UE oraz Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

dariusz-czyszczon

Dariusz Czyszczoń

Rodowity Ślązok 😉 Szczęśliwy mąż, ojciec czwórki dzieci. Pomysłodawca i twórca projektu pn.: „Wystawa Biblii”, przemierzającego polskie wioski i miasta, którego hasłem przewodnim jest dobrze znany slogan: „Kocham Boże Słowo, całe Słowo, Słowo w Słowo”. Dariusz to absolwent Szkoły Biblijnej Wolnych Chrześcijan w Jastrzębiu, wykładowca historii powstania pism w Szkole Biblijnej Berea oraz prezes Fundacji Areopag, której głównym działaniem jest drukowanie książek i publikacji o tematyce chrześcijańskiej oraz wydawanie reprintów i faksymiliów Pisma Świętego dla bibliotek i wystaw muzealnych w naszym kraju. Dariusza do reszty pochłania miłość do hebrajskiej retoryki biblijnej, która pozwala mu wciąż na nowo czytać Biblię z jeszcze większym zrozumieniem.