Moi rodzice przechodzą teraz rozwód. Tata dużo pił, były awantury w domu, dochodziło do rękoczynów. W szkole próbowałam to ukrywać, zawsze byłam uśmiechnięta, starałam się nie pokazywać moich emocji. Ale czasami przychodził taki czas, że załamywałam się. Pytałam Boga, dlaczego akurat mnie to spotkało, dlaczego akurat mnie. Dzisiaj dziękuję Bogu za to, że dał mi szansę tutaj przyjechać i się zmienić, dał szansę poznać tylu wspaniałych ludzi. Znalazłam tutaj prawdziwych przyjaciół, którzy będą mnie wspierać.

Ufunduj Wakacje z Ewangelią

Mam 16 lat. Trzy lata temu przeprowadziliśmy się i trafiłem w złe towarzystwo. Zacząłem brać narkotyki, byłem uzależniony. Od dwóch miesięcy nie biorę. Ale cały czas towarzyszyło mi takie dziwne uczucie, jakbym ciągle był naćpany. To nie przechodziło. Rozmawiałem o tym z liderami, modliliśmy się razem. Czuję, że to odeszło. Mam nadzieję, że każdy na tym obozie mógł przeżyć swój indywidualny restart. Dziękuję, że mogłem tu przyjechać!

Ufunduj Wakacje z Ewangelią

Przyjechali kiedyś do domu dziecka, i zaczynają śpiewać: „Jesteś radością mojego życia”. Patrzę na gościa i myślę: jak on nie wstydzi się tak o Bogu?. Zostaliśmy zaproszeni na wyjazd, na obóz „Głosu Ewangelii”. Pojechaliśmy tam ekipą w 10 osób. Pamiętam jak podczas pieśni „Prawda jedyna” coś mnie tknęło ostatniego wieczoru i pomyślałem sobie: to jest właściwy moment żeby oddać życie Bogu.  Mam wiele zmartwień ale mija już z 18 lat od tamtego czasu, odkąd wyszedłem z domu dziecka. Nadal jeżdżę na obozy „Głosu Ewangelii” – dziś jako wychowawca.

Ufunduj Wakacje z Ewangelią

Pamiętasz, jak z niecierpliwością czekałaś/eś na Twoje wakacje? Rozmowy przy ogniskach, rywalizacja sportowa, nocne rajdy, szczere rozmowy, ale przede wszystkim przyjaźnie. Te kolorowe wspomnienia są dziś częścią Twojej i mojej historii. Zawdzięczamy je konkretnym ludziom. Tym, którzy umożliwili nam wyjazd na obóz i tym, którzy go zorganizowali.

W tym roku – z Twoją pomocą chcielibyśmy zabrać ze sobą na obóz Gospel Camp 2023 OdNowa około 40 nastolatków, którzy nie mają takich wspomnień – uchodźców wojennych (Ukraina), dzieciaki wychowywane przez jedno z rodziców, osierocone lub z rodzin dysfunkcyjnych.

Możesz ufundować wakacje potrzebującemu dziecku wpłacając kwotę 1370 zł na konto Fundacji „Głos Ewangelii” z dopiskiem – Funduję wakacje Gospel Camp.


Obejrzyj świadectwa i poznaj uczestników naszych obozów tu - 

Dane niezbędne do wykonania przelewu wsparcia:
Fundacja „Głos Ewangelii”
ul. Zagórna 10
00-441 Warszawa
Numer rachunku bankowego: 48 1240 6218 1111 0000 4623 7530

www.gospel.pl

FUNDACJA „GŁOS EWANGELII"