';

Obóz 7-17 lipca

Lokalizacja i warunki

Marylin – to wyjątkowa osada położona w samym sercu „zielonych płuc Wielkopolski” – Puszczy Noteckiej, oddalona od Nowego Tomyśla i Poznania tylko 85 kilometrów.

Ośrodek „AGAPE” w Marylinie to zaciszne i urokliwie położone obozowisko, którego największą atrakcją są drewniane domki letniskowe stanowiące jego bazę noclegową oraz profesjonalnie przygotowana infrastruktura sportowa w postaci boisk i kortów tenisowych. Marylin to miejsce, gdzie dzieci i młodzież w pełni korzystają z bogactwa przyrody, rozwijać swoje sportowe zainteresowania, uczyć się zarówno drużynowej współpracy jak i szacunku w rywalizacji.

To jednak przede wszystkim miejsce, w którym pragniemy inspirować młodych ludzi do życia z Jezusem Chrystusem, w posłuszeństwie Jego słowu i poświęceniu ludziom.

Koszt uczestnictwa w obozie to 990 zł.

W programie
  • Inspirujące wykłady biblijne
  • Bogaty program sportowy
  • Warsztaty zainteresowań
Atrakcje
  • Gry terenowe
  • Wieczory filmowe
  • Koncerty niespodzianki
Wykładowcy

Henryk Dedo

Szczęśliwy mąż, tata, dziadek Piotrusia i Kuby. Dziennikarz, reportażysta i producent filmowy, prezes Fundacji „Głos Ewangelii„, honorowy obywatel Stanów Nebraska oraz Kentucky w USA. Absolwent Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie. W wolnym czasie, poza czytaniem, książek jeździ na nartach, chodzi po górach, uprawia windsurfing.

Piotr i Iza Herman

Piotr jest przedsiębiorcą działającym w obszarze nowych technologii, doświadczonym doradcą i założycielem grupy Męskiego Studium Biblijnego w Magdalence. Przede wszystkim jednak mężem Izy i ojcem 5 dzieci. Iza angażuje się w działania ewangelizacyjne wśród kobiet (rekolekcje, warsztaty). Prowadzi konsultacje profilowania zawodowego „Kompas Kariery”.

Marcin Łukaszuk

Niezmiennie mąż jednej żony Edyty, tata Estery, Noemi i Miriam. Na co dzień duszpasterz i terapeuta uzależnionych często bezdomnych mężczyzn w chrześcijańskim ośrodku CHID w Gnieźnie. Członek zarządu Fundacji Chrześcijańska Inicjatywa Dobroczynna działającej w Gnieźnie oraz członek zarządu Baptystycznej Akcji Charytatywnej, zrzeszającej różne organizacje i kościoły baptystyczne w Polsce. Obecnie przeżywający temat codziennego naśladowania Chrystusa. Zainspirowany Chrystusem i Jego miłością marzę o ludziach (kościele) przepełnionych radością z powodu doświadczenia Bożej miłości, chcących dzielić się nadzieją, jaką okazał się Zbawiciel. Ludziach oddanych Jemu w posłuszeństwie i naśladujących Go, także w czynieniu Ewangelii praktyczną i użyteczną dla pozostałych potrzebujących pomocy.

Piotr Kirklewski

Pastor Kościoła Zielonoświątkowego w Boguszowie-Gorcach. Prezes Fundacji “Ulica Swoje Wie” oraz brytyjskiej fundacji “Freedom Zone”. Na co dzień pracuje jako Architekt Systemów Integracyjnych dla brytyjskich agencji rządowych oraz międzynarodowych korporacji w londyńskim City. Szczęśliwy ojciec Julii i Zosi. Zapalony biegacz miłośnik gór.

Sławomir Foks

Absolwent Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie. Był pastorem SCh „Fordon” oraz wykładowcą Seminarium KE w Bydgoszczy i WBST w Warszawie. Od 2014 roku jest pastorem Wspólnoty Z10 (KECh) w Warszawie. Tata Kuby i Piotra, mąż Oli. Świetnie gra w piłkę nożną, jednak trudno odciągnąć Go od lektury książek, co jest Jego największą pasją.

Adam Sokół

Podróżnik, pedagog uliczny, streetworker, profilaktyk, certyfikowany instruktor terapii uzależnień, absolwent łódzkiego Studium Terapii Uzależnień i pedagogiki resocjalizacyjnej Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, współtwórca programów antynarkotykowych. Obecnie pracownik Fundacji “Głos Ewangelii”.