';

Obóz 10-20 lipca

Lokalizacja i warunki

Marylin – to wyjątkowa osada położona w samym sercu „zielonych płuc Wielkopolski” – Puszczy Noteckiej, oddalona od Nowego Tomyśla i Poznania tylko 85 kilometrów.

Ośrodek „AGAPE” w Marylinie to zaciszne i urokliwie położone obozowisko, którego największą atrakcją są drewniane domki letniskowe stanowiące jego bazę noclegową oraz profesjonalnie przygotowana infrastruktura sportowa w postaci boisk i kortów tenisowych. Marylin to miejsce, gdzie dzieci i młodzież w pełni korzystają z bogactwa przyrody, rozwijać swoje sportowe zainteresowania, uczyć się zarówno drużynowej współpracy jak i szacunku w rywalizacji.
To jednak przede wszystkim miejsce, w którym pragniemy inspirować młodych ludzi do życia z Jezusem Chrystusem, w posłuszeństwie Jego słowu i poświęceniu ludziom.

Koszt uczestnictwa w obozie to 1190 zł.

W programie
  • Inspirujące wykłady biblijne
  • Bogaty program sportowy
  • Warsztaty zainteresowań
Atrakcje
  • Gry terenowe
  • Wieczory filmowe
  • Koncerty niespodzianki
Wykładowcy

Henryk Dedo

Szczęśliwy mąż, tata, dziadek Jasia, Piotrusia i Kuby. Dziennikarz, reportażysta i producent filmowy. Prezes Fundacji „Głos Ewangelii”, honorowy obywatel Stanów Nebraska oraz Kentucky w USA. Absolwent Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie. W wolnym czasie, poza czytaniem, książek jeździ na nartach, chodzi po górach.

Ireneusz-Dawidowicz

Irek Dawidowicz

Psycholog o specjalności klinicznej. Pracuje w Zespole Szkół nr 17 w Białymstoku, w Poradni Zdrowia Psychicznego Idea w Białymstoku, w Ośrodku Wychodzenia z Bezdomności przy Stowarzyszeniu KDN, oraz w Podlaskim Centrum Psychogeriatrii w Białymstoku. Założyciel i pastor II zboru Kościoła Chrześcijan Baptystów w Białymstoku „Droga Zbawienia”. Współzałożyciel i wiceprezes Stowarzyszenia Ku Dobrej Nadziei w Białymstoku. Wykładowca w Wyższym Baptystycznym Seminarium Teologicznym w Warszawie (Radości).

Anna Kacprowicz

Doradca psychologiczny, Life & Executive Coach, Coach Relacji, trener rozwoju osobistego, mentor, autorka programów szkoleniowych i warsztatów rozwoju osobistego wieloletni praktyk z zakresu finansów i księgowości. Współzałożycielka ACCh – Akademii Coachów Chrześcijańskich. Prowadząca roczne Studium Coachingu Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich.

Sławomir Foks

Absolwent Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie. Był pastorem SCh „Fordon” oraz wykładowcą Seminarium KE w Bydgoszczy i WBST w Warszawie. Od 2014 roku jest pastorem Wspólnoty Z10 (KECh) w Warszawie. Tata Kuby i Piotra, mąż Oli. Świetnie gra w piłkę nożną, jednak trudno odciągnąć Go od lektury książek, co jest Jego największą pasją.

Radek-Siewnak

Radek Siewniak

Ewangelista, misjonarz i nauczyciel Słowa Bożego. Publicysta, autor książki „Prawda głodna odwagi” oraz wielu artykułów i felietonów o tematyce nie tylko chrześcijańskiej. Chrześcijaństwo rozumie jako nieustanne, dosłowne i niedosłowne, znajdowanie się w drodze. Jednym z Jego ulubionych zdań z Biblii to słowa Chrystusa: „Dziś, jutro i pojutrze muszę być w drodze”. Pracuje jako fizjoterapeuta.