Skip to content Skip to footer

Bądź częścią zmian – gromadź sobie skarby!

W tym roku, z Twoją pomocą, chcielibyśmy zabrać ze sobą na obóz Gospel Wyzwoleni (29 czerwca – 9 lipca 2024, Marylin) kilkadziesiąt nastolatków, którym sytuacja bytowa uniemożliwia wyjazd na wakacje – wychowywanych przez jedno z rodziców, osieroconych lub z rodzin dysfunkcyjnych oraz dzieci uchodźców wojennych (Ukraina).

Dlaczego to robimy? Coraz więcej nastolatków żyje w ciągłym poczuciu zagrożenia i niepewności. Nie tylko wieści wojenne, ale kryzys więzi rodzinnych, głębokich relacji, zawrotne tempo życia, nieustanne zmiany i brak odpowiednich wzorców owocują poczuciem bezradności, depresją, zachowaniami autodestrukcyjnymi. Polska zajmuje 16. miejsce w Europie, a 20. na świecie pod względem samobójstw wśród dzieci i młodzieży. Najwięcej samobójstw odnotowuje się w przedziale wiekowym 10-14 i 15-19.

Mamy świadomość tego, jak bardzo przyszłe pokolenia potrzebują Nadziei, która nie zawodzi – osobistej więzi z Chrystusem – i biblijnej mądrości, by stawić czoła pokusom, pułapkom i piętrzącym się przeciwnościom. Przede wszystkim dlatego, że na własne oczy widzieliśmy, jak w ciągu tych kilkunastu dni zmieniają się myśli, uczucia, czyny młodych ludzi. Podczas każdego z dotychczasowych obozów uczestnicy rozpoczynali nowe życie z Jezusem Chrystusem.

Możesz ufundować wakacje potrzebującemu dziecku wpłacając kwotę 1470 zł lub jej część na konto Fundacji „Głos Ewangelii” z dopiskiem – Funduję wakacje Gospel Camp. Numer rachunku bankowego: 48 1240 6218 1111 0000 4623 7530. Możesz też skorzystać z płatności elektronicznej PayPal.

Wybrane świadectwa Młodych, którym ufundowaliście pobyt na obozie w latach ubiegłych :